Informaatika ja Arvutustehnika Instituudi OÜ

Õppekeskus alates 1993.a.

Koolituse läbiviimiseks vajaliku kvalifikatsiooni, õpi- või töökogemuse kirjeldus

 

Aleksandr Akimov

Haridustase: Kõrgharidus

Teaduskvalifikatsioon/eriala: National Research University of Electronic Technology (MIET): Programmeerimis- ja arvutustehnika tarkvara insener

Lisainfo: Certified Oracle Database Design and Programming with SQL; Unity Certified Developer; õpetamise kogemus - 10 aastat

akimov@iati.ee

Juri Bublikov

Haridustase: Kõrgharidus

Teaduskvalifikatsioon/eriala: Arvutikolledž: Programmeerija

Lisainfo: Töökogemus tarkvarasüsteemide testimises - 15 aastat

bublikov@iati.ee

Anton Garin

Haridustase: Kõrgharidus

Teaduskvalifikatsioon/eriala: Arvutikolledž: Programmeerija

Lisainfo: Töökogemus süsteemi, serveri, arvutivõrgu ja kodulehekülje administreerimises, - 10 aastat; Java, C#, PHP õpetamise kogemus - 6 aastat

garin@iati.ee

Victor Ustich

Haridustase: Kõrgharidus, magistrikraad

Teaduskvalifikatsioon/eriala: Kaliningradi Tehnika Instituut: Automatiseerimise insener-elektromehaanik; International University of Social Sciences LEX: Supporting Microsoft Windows NT 4.0 Core Technologies

Lisainfo: Kutseõpingud – informaatika, arvuti tarkvara, e-õpe; õpetamise kogemus - 20 aastat;

viu@iati.ee

Sergei Grigorjev

Haridustase: Kõrgharidus

Teaduskvalifikatsioon/eriala: Riia tsiviillennunduse inseneride instituut: Raadioinsener

Lisainfo: Süsteemi, arvutivõrgu ja kodulehekülje administreerimine töökogemus - 20 aastat; õpetamise kogemus - 10 aastat

grigorjev@iati.ee

Ivar Varm

Haridustase: Kõrgharidus

Teaduskvalifikatsioon/eriala: Arvutikolledž: Arvutigraafika

Lisainfo: Kogenud spetsialist (disain, veebidisain, reklaam, polügraafia, animatsioon, videotöötlus, projektijuht), õpetamise kogemus - 10 aastat, töökogemus - 15 aastat

varm@iati.ee

Zanna Kriger

Haridustase: Kõrgharidus

Teaduskvalifikatsioon/eriala: EuroÜlikool: Sisekujunduskunstnik

Lisainfo:Õpetamise kogemus - 12 aastat

kriger@iati.ee

Sergei Petko

Lisainfo:Õpetamise kogemus - 15 aastat

spetko@iati.ee